Online marketing bureau Stramark heeft er een nieuwe collega bij. Begin juli startte Laura Karatzali als SEA specialist bij Stramark. Met haar Griekse en Nederlandse roots voegt ze een internationale vibe toe aan het team. Maar ook haar bakkunsten vallen goed in de smaak.
Laura’s reis
Eenmaal in Nederland viel er, door de pandemie, niet veel te verkennen. Maar Laura houdt niet van stilzitten, dus startte ze naast haar fulltime studie als marketing manager bij Bringly. Zo kon ze alvast wat werkervaring opdoen. Met haar master en nieuwe baan verdiepte Laura zich in de wereld van marketing.
Marketing heeft vele aspecten. Laura ziet online marketing als de toekomst. “Alles is tegenwoordig digitaal. De pandemie heeft dit alleen maar versterkt. Met online marketing kun je snel acties ondernemen en is de relatie met de klant interactiever. Daarbij zijn de resultaten van je acties online sneller zichtbaar en beter te analyseren. Hierdoor kun je slimme keuzes maken en meer succes creëren.”
Een nieuwe uitdaging bij Stramark
Na een jaar was Laura toe aan een nieuwe uitdaging. Amsterdam is dé bruisende stad van online marketing en het hart van de Nederlandse cultuur. Bovendien komen daar alle culturen bijeen. Toen wist ze het zeker: samen met haar Deense vriend verhuisde ze naar Amsterdam. Inmiddels voelt ze zich er helemaal thuis.
Om het plaatje compleet te maken, zocht Laura ook een uitdaging op het gebied van marketing. Zo kwam Stramark op haar pad. Een traineeship in SEA en samenwerken met ervaren marketeers. Die uitdaging is Laura met enthousiasme aangegaan. Binnen Stramark hoopt ze tot een volwaardige SEA specialist uit te groeien en met veel bedrijven succesvol samen te werken.
Het Stramark team is ontzettend blij met de komst van Laura. Haar werkmentaliteit en creativiteit passen perfect binnen het team. En haar vers gebakken koekjes helpen zeker mee.
Reacties